www.pivnisberatelstvi.cz

100 let Bohumila Hrabala

Články a reportáže 06. 06. 2014 - Články a reportáže

Dne 28.3.2014 uplynulo 100 let, kdy se v Židenicích, v Balbínově ulici č. 47 Marii Kiliánové narodil syn Bohumil. Jeho otec, důstojník c. a k. rakouské armády Bohumil Bleha, nebyl v rodném listě uveden.


| Celý článek |

Výstava Republika zavede i do hospody

Články a reportáže 20. 02. 2009 - Články a reportáže

Jak jste možná zaregistrovali v Národním muzeu v Praze probíhá vydařená výstava věnovaná 90. výročí vzniku Československa v roce 1918. Tématem výstavy jsou nejen události a okolnosti vzniku samostatného státu, ale i období první republiky až po tragické události Mnichovské zrady.


| Celý článek |

Prahu navštívil známý moskevský sběratel PE

Články a reportáže 03. 02. 2009 - Články a reportáže

V rámci své dovolené na Slovensku a v Čechách navštívil Prahu v říjnu 2008 moskevský sběratel pivních etiket Michail Matveev se svou ženou Larisou. Jejich průvodcem po Slovensku i v Čechách byl můj dobrý přítel, velký sběratel pivních etiket a pivních suvenýrů, předseda Porter klubu v Martině Ing. Ján Pokrievka. Stačilo si jen vyměnit několik e-mailů a bylo dohodnuto, že po jejich příjezdu do Prahy se k nim připojím a během jejich návštěvy Prahy jim budu dělat průvodce. A tak se i stalo.


| Celý článek |

Svět piva 2005

Články a reportáže 11. 09. 2005 - Články a reportáže

Pod tímto názvem se konala od 11. 6. - 3. 9. 2005 v Prácheňském muzeu v Písku výstava prezentující sběratelství pivních suvenýrů. Tuto jedinečnou akci jsme si samozřejmě nemohli nechat ujít.


| Celý článek |

Pivní aktuality ve zkratce
02.04.2020: ZRUŠENO sběratelské setkání KSK v Praze 17.10.2020

Klub sběratelů kuriozit oznamuje, že setkání pro sběratele pivovarských suvenýrů plánované na 17. října 2020 je z důvodu vládních opatření souvisejících s pandemií COVID-19 ZRUŠENO. Všechny zakoupené i dosud nezaplacené rezervace stolů jsou automaticky přesunuty na jarní termín. Pevně věříme, že se na jaře všichni ve zdraví opět setkáme.

Novinka - Naše a světové pivovary od A do Z
Kartičkové kalendáříky - pivovary od A do Z

Série kalendáříků s pivními etiketami nejen našich pivovarů.

Více informací

Miniatlas světa pivních etiket na kk
Miniatlas světa pivních etiket

Unikátní projekt mapující svět pivních etiket.

Více informací

60. výročí osvobození Československa
Logo projektu.

Série s vojenskou technikou
z období 2. světové války

Cena série: 180,- Kč | 60 kalendáříků
Více informací o sérii

Časopis Svět piva
Svět piva
Časopis Svět piva vydává Sdružení pro sběratele pivovarských suvenýrů.

Více o časopise Svět piva

Online burza
Informace

Copyright © 2002-2021 Petr NAHODIL - kopírování jakékoliv části je možné jen se svolením autora! Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Powered by phpRS. Webdesign by PENAweb. Optimalizace PageRank.cz | Svět kalendářů