www.pivnisberatelstvi.cz
Informace / Tip na výlet: Saxíkovým pivovarnickým expresem po pivovarech

Tip na výlet: Saxíkovým pivovarnickým expresem po pivovarech

Informace 12. 02. 2016 - Informace

Dovolujeme si Vás pozvat v sobotu 27. února 2016 na tradiční Saxíkův pivovarnický expres za poznáním některých českých pivovarů.

V tomto již III. ročníku se podíváme na jihovýchod Středočeského kraje, kdy se projedeme legendární trasou údolím řek. Nejdříve z Prahy vyrazíme podél Vltavy do Davle, kde následně podél Sázavy dojedeme až do Kácova. Projedeme jednu z nejromantičtějších tratí u nás přezdívanou "Posázavský Pacifik", právem vyhledávanou hlavně výletníky a trempy. Po cca 100 km dorazíme do městyse Kácov, kde navštívíme pivovar Hubertus, malý lihovar a expozici starých motorak v Kácově. Kromě toho v pivovarnické restauraci poobědváme s možností další degustace jejich sortimentu vyráběných piv. Vlak vyrazí ze Zdic složený z historického vozu Rybák a služebního vozu Ds vyráběné těsně po válce. Nástup možný po trase Zdice (5:45) - Beroun (6:00) - Praha-Smíchov (7:30) - Praha-Vršovice (7:44) - případně Čerčany (10:55). Předpokládaný návrat k 20:00 hodině do Prahy, do Zdic cca 21:00 (samozřejmě zastavíme i v původně nástupních stanicích, nebo dle domluvy).

Rezervace na čísle 777 209 817-8, nebo mailu saxi-doprava@seznam.cz. Cena 490,- Kč za účatníka.
Cena zahrnuje: dopravu Saxíkovým Expresem, oběd v pivovaru Kácov (hlavní jídlo a nápoj dle výběru), exkurzi v pivovaru Kácov s degustací piva, prohlídka a degustace destilátů v lihovaru Kácov, volná prohlídka expozice historických motocyklů.

Po cestě bohaté občerstvení, snídaně, polévka, káva, čaj, limo a pod. Samozřejmě v služebním voze se bude točit pivo regionálních minipivovarů z Podbrdska - jineckého Viléma v podobě polotmavého ležáku, nachmelené "jedenáctky" a hostomického Fabiána 12% za příznivé ceny. Jídelní a nápojový lístek získá každý přihlášený účastník dopředu na vyžádání.

Na základě přihlášení a zakoupení Saxíkova voucheru Vám zašleme další propozice na základě Vaší nástupní stanice, palubní letáček včetně možného občerstvení po cestě. Upozornění na závěr - počet míst je omezen, tak případně s přihlášením neváhejte...

Uzávěrka přihlášek je 25. února 2016.

Případně odkaz na FB, kde akce prezentována...

NEJEDNÁ SE O ŽÁDNOU PRODEJNÍ A PODOBNOU AKCI, čistě výletní vláček s programem v plné režii muzea Výtopny Zdice, bez dotací.

S přáním příjemného dne za SAXI
z Výtopny Zdice

přeje
Radim Říha
tel: 777 209 817
více na www.saxi.cz


| Doporučit | Vytisknout |
Pivní aktuality ve zkratce
02.10.2019: Sběratelské setkání 12.10.2019

Klub sběratelů kuriozit zve na setkání pro sběratele pivovarských suvenýrů. Podzimní setkání se uskuteční 12. října 2019 opět v Kulturním domě Ládví.

Adresa: Burešova 1661/2, Praha 8

Stoly jsou aktuálně VYPRODÁNY!

Rezervace stolů:
p. Petr Nahodil

tel.: 603 712 269
email: p.nahodil@centrum.cz.

Od roku 2019 došlo ke změně ceny za pronájem stolu na 75 Kč za stůl.

POZOR - Od roku 2020 jsme nuceni v souvislosti s další změnou místa konání setkání přistoupit k úpravě ceny pronájmu stolu. Od nového roku bude cena 100 Kč. Tato cena tedy již bude zohledněna při prodeji předplatného na dubnovou burzu KSK v roce 2020! Děkujeme za pochopení.

Novinka - Naše a světové pivovary od A do Z
Kartičkové kalendáříky - pivovary od A do Z

Série kalendáříků s pivními etiketami nejen našich pivovarů.

Více informací

Miniatlas světa pivních etiket na kk
Miniatlas světa pivních etiket

Unikátní projekt mapující svět pivních etiket.

Více informací

60. výročí osvobození Československa
Logo projektu.

Série s vojenskou technikou
z období 2. světové války

Cena série: 180,- Kč | 60 kalendáříků
Více informací o sérii

Časopis Svět piva
Svět piva
Časopis Svět piva vydává Sdružení pro sběratele pivovarských suvenýrů.

Více o časopise Svět piva

Online burza
Informace

Copyright © 2002-2020 Petr NAHODIL - kopírování jakékoliv části je možné jen se svolením autora! Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Powered by phpRS. Webdesign by PENAweb. Optimalizace PageRank.cz | Svět kalendářů