www.pivnisberatelstvi.cz
Pivní aktuality / Pivovary Staropramen a.s. budou opět dodávat pivo do O2 areny

Pivovary Staropramen a.s. budou opět dodávat pivo do O2 areny

Pivní aktuality 23. 03. 2014 - Pivní aktuality
Provozovatel O2 areny je Bestsport Arena, který vypsal zakázku na nového dodavatele piva. Pivovarům Staropramen a.s. se podařilo ve velké konkurenci (Plzeňský Prazdroj a Heineken) obhájit kontrakt na dodávky piva. Kontrakt je mezi pivovarníky považován za prestižní.

O to víc si ho Pivovary Staropramen a.s. cení, neboť je to kontrakt na několik let v hodnotě milionů korun ročně. Navíc v multifunkční hale se nekonají jen koncerty, ale i hokejové zápasy a navíc se za 2 roky bude v Praze konat mistrovství světa v ledním hokeji. Hala má unikátní výčepní systém. V tzv. tankovně je umístěno celkem 10 nerezových tanků z toho 4 tanky s kapacitou 70 hl a 6 tanků po 10 hl piva. V hale je umístěno 168 rychlovýčepů s dochlazovací hlavicí a to vše je pospojováno cca třemi tisíci metry izolovaných nerezových trubek. Tento unikátní systém dovoluje během 15 minutové přestávky při hokejovém utkání natočit 10,5 tisíce piv. Vše je samozřejmě řízeno centrálním počítačem. O chod celého pivního systému se stará přímo v O2 areně zvláštní zaměstnanec Pivovarů Staropramen p. Miloš Erben, který má na starosti příjem, degustace, distribuci piva a sanitaci celého pivního hospodářství včetně oprav.


| Doporučit | Vytisknout | 3291 přečtení |
Pivní aktuality ve zkratce
26.09.2021: Sběratelské setkání KSK v Praze 16.10.2021

Zveme na setkání sběratelů pivních suvenýrů pořádané Klubem sběratelů kuriozit, které se bude konat 16. října 2021 v Kulturním domě Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10.

Stoly je možné rezervovat u p. Petra Nahodila, a to buď telefonicky na tel.: 603 712 269 nebo na emailu: p.nahodil@centrum.cz.

Od roku 2020 jsme nuceni v souvislosti s další změnou místa konání setkání přistoupit k úpravě ceny pronájmu stolu. Od nového roku bude cena 100 Kč. Děkujeme za pochopení.

Na setkání platí zakoupené stoly z neuskutečněného setkání 18.4.2020!

Novinka - Naše a světové pivovary od A do Z
Kartičkové kalendáříky - pivovary od A do Z

Série kalendáříků s pivními etiketami nejen našich pivovarů.

Více informací

Miniatlas světa pivních etiket na kk
Miniatlas světa pivních etiket

Unikátní projekt mapující svět pivních etiket.

Více informací

60. výročí osvobození Československa
Logo projektu.

Série s vojenskou technikou
z období 2. světové války

Cena série: 180,- Kč | 60 kalendáříků
Více informací o sérii

Časopis Svět piva
Svět piva
Časopis Svět piva vydává Sdružení pro sběratele pivovarských suvenýrů.

Více o časopise Svět piva

Online burza
Informace

Copyright © 2002-2022 Petr NAHODIL - kopírování jakékoliv části je možné jen se svolením autora! Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Powered by phpRS. Webdesign by PENAweb. Optimalizace PageRank.cz | Svět kalendářů