www.pivnisberatelstvi.cz
Pivní aktuality / Pivovary Staropramen a.s. budou opět dodávat pivo do O2 areny

Pivovary Staropramen a.s. budou opět dodávat pivo do O2 areny

Pivní aktuality 23. 03. 2014 - Pivní aktuality
Provozovatel O2 areny je Bestsport Arena, který vypsal zakázku na nového dodavatele piva. Pivovarům Staropramen a.s. se podařilo ve velké konkurenci (Plzeňský Prazdroj a Heineken) obhájit kontrakt na dodávky piva. Kontrakt je mezi pivovarníky považován za prestižní.

O to víc si ho Pivovary Staropramen a.s. cení, neboť je to kontrakt na několik let v hodnotě milionů korun ročně. Navíc v multifunkční hale se nekonají jen koncerty, ale i hokejové zápasy a navíc se za 2 roky bude v Praze konat mistrovství světa v ledním hokeji. Hala má unikátní výčepní systém. V tzv. tankovně je umístěno celkem 10 nerezových tanků z toho 4 tanky s kapacitou 70 hl a 6 tanků po 10 hl piva. V hale je umístěno 168 rychlovýčepů s dochlazovací hlavicí a to vše je pospojováno cca třemi tisíci metry izolovaných nerezových trubek. Tento unikátní systém dovoluje během 15 minutové přestávky při hokejovém utkání natočit 10,5 tisíce piv. Vše je samozřejmě řízeno centrálním počítačem. O chod celého pivního systému se stará přímo v O2 areně zvláštní zaměstnanec Pivovarů Staropramen p. Miloš Erben, který má na starosti příjem, degustace, distribuci piva a sanitaci celého pivního hospodářství včetně oprav.


| Doporučit | Vytisknout | 3224 přečtení |
Pivní aktuality ve zkratce
02.04.2020: ZRUŠENO sběratelské setkání KSK v Praze 17.10.2020

Klub sběratelů kuriozit oznamuje, že setkání pro sběratele pivovarských suvenýrů plánované na 17. října 2020 je z důvodu vládních opatření souvisejících s pandemií COVID-19 ZRUŠENO. Všechny zakoupené i dosud nezaplacené rezervace stolů jsou automaticky přesunuty na jarní termín. Pevně věříme, že se na jaře všichni ve zdraví opět setkáme.

Novinka - Naše a světové pivovary od A do Z
Kartičkové kalendáříky - pivovary od A do Z

Série kalendáříků s pivními etiketami nejen našich pivovarů.

Více informací

Miniatlas světa pivních etiket na kk
Miniatlas světa pivních etiket

Unikátní projekt mapující svět pivních etiket.

Více informací

60. výročí osvobození Československa
Logo projektu.

Série s vojenskou technikou
z období 2. světové války

Cena série: 180,- Kč | 60 kalendáříků
Více informací o sérii

Časopis Svět piva
Svět piva
Časopis Svět piva vydává Sdružení pro sběratele pivovarských suvenýrů.

Více o časopise Svět piva

Online burza
Informace

Copyright © 2002-2021 Petr NAHODIL - kopírování jakékoliv části je možné jen se svolením autora! Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Powered by phpRS. Webdesign by PENAweb. Optimalizace PageRank.cz | Svět kalendářů