www.pivnisberatelstvi.cz
Pivní aktuality / Novinky z Plzeňského Prazdroje

Novinky z Plzeňského Prazdroje

Pivní aktuality 30. 10. 2011 - Pivní aktuality

Prazdroj zprovoznil stáčecí linku na PET lahve - Plzeňský Prazdroj zahájil zkušební provoz linky na stáčení do PET lahví za 150 milionů korun.

Zařízení s hodinovým výkonem až 18.000 lahví je největší jednorázovou investicí pivovaru v posledních pěti letech. Představuje reakci na měnící se požadavky českých pivařů. Ti chodí stále méně do restaurací a častěji si kupují pivo v PET lahvích domů.

Prazdroj otevřel první originální restaurant v Asii - rostoucí obliba plzeňského piva ve Vietnamu způsobila, že se Plzeňský Prazdroj rozhodl otevřít v Hanoji spolu s partnerem svůj první originální restaurant v Asii. Kapacita restaurantu, který je franšízovým projektem Prazdroje, přesahuje 200 míst. Půllitr ležáku stojí asi 75 korun.


| Doporučit | Vytisknout | 2388 přečtení |
Pivní aktuality ve zkratce
02.04.2020: ZRUŠENO sběratelské setkání KSK v Praze 17.10.2020

Klub sběratelů kuriozit oznamuje, že setkání pro sběratele pivovarských suvenýrů plánované na 17. října 2020 je z důvodu vládních opatření souvisejících s pandemií COVID-19 ZRUŠENO. Všechny zakoupené i dosud nezaplacené rezervace stolů jsou automaticky přesunuty na jarní termín. Pevně věříme, že se na jaře všichni ve zdraví opět setkáme.

Novinka - Naše a světové pivovary od A do Z
Kartičkové kalendáříky - pivovary od A do Z

Série kalendáříků s pivními etiketami nejen našich pivovarů.

Více informací

Miniatlas světa pivních etiket na kk
Miniatlas světa pivních etiket

Unikátní projekt mapující svět pivních etiket.

Více informací

60. výročí osvobození Československa
Logo projektu.

Série s vojenskou technikou
z období 2. světové války

Cena série: 180,- Kč | 60 kalendáříků
Více informací o sérii

Časopis Svět piva
Svět piva
Časopis Svět piva vydává Sdružení pro sběratele pivovarských suvenýrů.

Více o časopise Svět piva

Online burza
Informace

Copyright © 2002-2021 Petr NAHODIL - kopírování jakékoliv části je možné jen se svolením autora! Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Powered by phpRS. Webdesign by PENAweb. Optimalizace PageRank.cz | Svět kalendářů