www.pivnisberatelstvi.cz
Kartičkové kalendáříky / Nové série kalendáříků nejen s pivní tématikou

Nové série kalendáříků nejen s pivní tématikou

Kartičkové kalendáříky 01. 04. 2008 - Kartičkové kalendáříky

V letech 2001 - 2006 bylo vydáno 11 sérií Miniatlasu světa pivních etiket na kartičkových kalendářících. Vzhledem k tomu, že se tento projekt těšil velkému zájmu sběratelů pivovarských kalendáříků, tak jsem se rozhodl po roční přestávce pokračovat ve vydávání kalendáříků s pivní tématikou.

Bude se jednat o vydávání kalendáříků, které budou vždy prezentovat jednotlivé pivovary. Ti sběratelé, kteří mají ve své sbírce kompletní Miniatlas světa pivních etiket, si budou moci nově vydávané kalendáříky řadit abecedně za kalendáříky jednotlivých států. Začínající sběratelé si je budou moci ve svých sbírkách řadit abecedně podle států. Kalendáříky budou vydávány v sériích o počtu 16 kusů čtyřikrát ročně vždy tak, aby byly k dostání na akcích pořádaných Klubem sběratelů kuriozit. V každé sérii bude prezentováno 8 našich pivovarů a 8 pivovarů zahraničních. Současně se sérií s pivní tématikou budou vydávány i příležitostné série kalendáříků různých tématických okruhů. Cena jednoho kalendáříku bude 3,- Kč. Série budou vydávány ve spolupráci s Klubem sběratelů kuriozit a díky pochopení firmy Acan v nákladu pouhých 250 ks. Věřím, že se Vám budou nové série líbit, a že si je oblíbíte stejně jako Miniatlas světa pivních etiket.

Série pivních kalendáříků českých a německých etiket

V první sérii je 8 našich pivovarů a 8 pivovarů Německa. Jako doplněk k nim je vydána série 10 parníků na Vltavě. Celkem tedy je vydáno 26 kalendáříků na rok 2009 za 78,- Kč.

Série 10ti kk Parníky na Vltavě

Jediné co mě tíží je cena poštovného, neboť cena dobírky je už opravdu při zaslání zásilky kalendáříků nehorázná. Proto žádám případné zájemce o nově vydávané kalendáříky, aby mě kontaktovali na tel. 603 712 269 nebo na e-mailu p.nahodil@centrum.cz za účelem dohody vhodného způsobu doručení kalendáříků při co nejmenší ceně poštovného. Popřípadě je dobré, když se dohodne několik sběratelů, kteří jsou z jednoho města a znají se a kalendáříky objednají najednou. Pak se dobírka vyplatí.

Naše a světové pivovary od A do Z - 1. série

Naše a světové pivovary od A do Z - 1. série

Série obsahuje 16 kalendáříků / 48,- Kč. » Detail

Parníky na Vltavě

Parníky na Vltavě

Série obsahuje 10 kalendáříků / Vyprodáno. » Detail

 


| Doporučit | Vytisknout | 5141 přečtení |
Pivní aktuality ve zkratce
26.09.2021: Sběratelské setkání KSK v Praze 16.10.2021

Zveme na setkání sběratelů pivních suvenýrů pořádané Klubem sběratelů kuriozit, které se bude konat 16. října 2021 v Kulturním domě Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10.

Stoly je možné rezervovat u p. Petra Nahodila, a to buď telefonicky na tel.: 603 712 269 nebo na emailu: p.nahodil@centrum.cz.

Od roku 2020 jsme nuceni v souvislosti s další změnou místa konání setkání přistoupit k úpravě ceny pronájmu stolu. Od nového roku bude cena 100 Kč. Děkujeme za pochopení.

Na setkání platí zakoupené stoly z neuskutečněného setkání 18.4.2020!

Novinka - Naše a světové pivovary od A do Z
Kartičkové kalendáříky - pivovary od A do Z

Série kalendáříků s pivními etiketami nejen našich pivovarů.

Více informací

Miniatlas světa pivních etiket na kk
Miniatlas světa pivních etiket

Unikátní projekt mapující svět pivních etiket.

Více informací

60. výročí osvobození Československa
Logo projektu.

Série s vojenskou technikou
z období 2. světové války

Cena série: 180,- Kč | 60 kalendáříků
Více informací o sérii

Časopis Svět piva
Svět piva
Časopis Svět piva vydává Sdružení pro sběratele pivovarských suvenýrů.

Více o časopise Svět piva

Online burza
Informace

Copyright © 2002-2021 Petr NAHODIL - kopírování jakékoliv části je možné jen se svolením autora! Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Powered by phpRS. Webdesign by PENAweb. Optimalizace PageRank.cz | Svět kalendářů