Chmelovy dožinkê Olomouc 2012

Sběratelská setkání - Chmelovy dožinkê Olomouc 2012

Milovníci dobrého piva,
dovolte mi, abych Vás pozval na 5. ročník přehlídky minipivovarů a klasicky vařených piv Chmelovy dožínkê. Letošní ročník se uskuteční v sobotu 15.9.2012 od 13:00 v areálu Holické Ameriky v Olomouci-Holici.

 

Dožínek se mají zúčastnit tyto pivovary: Hostinský pivovar Moritz Olomouc, První soukromý pivovar společenský v Lipníku, Rodinný pivovar Bravůr Loučná nad Desnou, Pivovar Hukvaldy, První chodský pivovárek na Moravě, Minipivovar Parník Přerov, Rodinný pivovar Na mlýně Ratíškovice, Městský pivovar ve Štramberku, Valašský pivovar v Kozlovicích, Pivovar Svatý Kopeček, Pivovar Kácov, Pivovar Dobruška, Pivovar U Tří králů Prostějov a Pivovar Biovar Ostrava.

Jako po předchozí ročníky, tak i letos bude pro návštěvníky připraven bohatý doprovodný kulturní program. Na podiu vystoupí kapely Květy, Frufru, Rosen band, Swarm unit, Bratři Karamazovi, Big Band Žerotín a Hudecká muzika Kubíci. Ani děti nepřijdou zkrátka. Čekají na ně nejrůznější hry. Nově je návštěvníkům umožněno v areálu zdarma postavit vlastní stan a přenocovat. Aktuální informace o zúčastněných pivovarech a programu naleznete na www.chmelovydozinke.cz nebo na http://www.facebook.com/events/241168136002293/.
 
V rámci dožínek se uskuteční od 11:00 setkání sběratelů pivních etiket a pivovarských suvenýrů. Vstupné na setkání sběratelů a posléze i na dožínky je pro sběratele 50,- Kč. Stoly na setkání jsou zdarma, vzhledem k velmi omezenému množství (cca 6 stolů) je nutná rezervace, každý prodejce dostane půl stolu, více je možno podle přihlášených prodejců. Podmínkou je nahlášení jména, příjmení, města bydliště a případný počet stolů na telefonní číslo +420 605 128 915 nebo na e-mail: michalnantl@centrum.cz. Kdo nebude nahlášen, platí vstupné v plné výši!!!!!!!
Bližší informace o setkání sběratelů získáte na michalnantl@centrum.cz, tel. čísle +420 605 128 915.
 
Těším se na Vaši účast.
 
Michal NANTL

Přikládáme také pozvánku.

Petr Nahodil

[ 09. 09. 2012 | Doporučit | Vytisknout | 3953 přečtení ]
Pivní aktuality ve zkratce
5.5.Pivní etikety piva Tulák
České sdružení klubů historie pivovarnictví, z. s. připravuje vydání nové série pivních etiket piva Tulák. V prodeji by se měla objevit v červnu.

9.4.Sběratelské setkání KSK v Praze
Zveme na setkání sběratelů pivních suvenýrů pořádané Klubem sběratelů kuriozit, které se bude konat 23. dubna 2022 v Kulturním domě Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10.

Rezervace stolů:
Petr Nahodil
tel.: 603 712 269
email: p.nahodil@centrum.cz


24.3.Setkání v Rakovníku zrušeno
Sběratelské setkání v Rakovníku plánované na 2. dubna je zrušeno.
Nejbližší setkání
21.05.2022 - Třebíč

28.05.2022 - Rožňava SK
Naše a světové pivovary od A do Z
Kartičkové kalendáříky - pivovary od A do Z

Série kalendáříků s pivními etiketami nejen našich pivovarů.

Více informací

Miniatlas světa pivních etiket na kk
Miniatlas světa pivních etiket

Unikátní projekt mapující svět pivních etiket.

Více informací

60. výročí osvobození ČSR
Logo projektu.

Série s vojenskou technikou
z období 2. světové války

Cena série: 180,- Kč
60 kalendáříků

Více informací o sérii

Časopis Svět piva

Svět piva

Časopis Svět piva vydává
České sdružení klubů historie pivovarnictví
pro sběratele pivovarských suvenýrů.

Více o časopise Svět piva

Online burza
Informace