www.pivnisberatelstvi.cz
Pivní sběratelství / Pivní plechovky s hokejisty Komety Brno

Pivní plechovky s hokejisty Komety Brno

Pivní sběratelství 02. 03. 2014 - Pivní sběratelství

Pivovar Starobrno a.s. patřící do skupiny Heineken Česká republika a.s. úzce spolupracuje a je sponzorem hokejového klubu HC Kometa Brno.

Tento klub loni oslavil 60 let od svého založení. Při této příležitosti byla vydaná speciální limitovaná edice 5 pivních plechovek o obsahu 0,5 l s jedenáctiprocentním pivem značky Medium.

Na plechovkách jsou vyobrazeny portréty pěti hráčů HC Komety Brno. Portréty jsou umístěny do hvězd a pod nimi jsou stručné charakteristiky jednotlivých hráčů. Jedná se o tyto hráče HC Komety Brno: Vlastimila Bubníka, Karla Langa, Jiřího Trvaje, Josefa Černého a Bronislava Dandu.

Kolik těchto sad plechovek nechal pivovar vyrobit se nám nepodařilo zjistit. Co víme, ale určitě, že obohatí sbírky sběratelů pivních plechovek. Plechovky se mi podařilo sehnat na celosvětovém setkání sběratelů pivních suvenýrů v Martině.


| Doporučit | Vytisknout | 5207 přečtení |
Pivní aktuality ve zkratce
26.09.2021: Sběratelské setkání KSK v Praze 16.10.2021

Zveme na setkání sběratelů pivních suvenýrů pořádané Klubem sběratelů kuriozit, které se bude konat 16. října 2021 v Kulturním domě Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10.

Stoly je možné rezervovat u p. Petra Nahodila, a to buď telefonicky na tel.: 603 712 269 nebo na emailu: p.nahodil@centrum.cz.

Od roku 2020 jsme nuceni v souvislosti s další změnou místa konání setkání přistoupit k úpravě ceny pronájmu stolu. Od nového roku bude cena 100 Kč. Děkujeme za pochopení.

Na setkání platí zakoupené stoly z neuskutečněného setkání 18.4.2020!

Novinka - Naše a světové pivovary od A do Z
Kartičkové kalendáříky - pivovary od A do Z

Série kalendáříků s pivními etiketami nejen našich pivovarů.

Více informací

Miniatlas světa pivních etiket na kk
Miniatlas světa pivních etiket

Unikátní projekt mapující svět pivních etiket.

Více informací

60. výročí osvobození Československa
Logo projektu.

Série s vojenskou technikou
z období 2. světové války

Cena série: 180,- Kč | 60 kalendáříků
Více informací o sérii

Časopis Svět piva
Svět piva
Časopis Svět piva vydává Sdružení pro sběratele pivovarských suvenýrů.

Více o časopise Svět piva

Online burza
Informace

Copyright © 2002-2022 Petr NAHODIL - kopírování jakékoliv části je možné jen se svolením autora! Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Powered by phpRS. Webdesign by PENAweb. Optimalizace PageRank.cz | Svět kalendářů