www.pivnisberatelstvi.cz

Pivní plechovky s hokejisty Komety Brno

Pivní sběratelství 02. 03. 2014 - Pivní sběratelství

Pivovar Starobrno a.s. patřící do skupiny Heineken Česká republika a.s. úzce spolupracuje a je sponzorem hokejového klubu HC Kometa Brno.


| Celý článek |

Minipivovar Belveder v Železné Rudě

Pivní sběratelství 20. 11. 2012 - Pivní sběratelství

V letošním roce slaví již 5 let své činnosti. V souvislosti s tímto výročím se prezentoval na mezinárodním veletrhu Sběratel.


| Celý článek |

Modely pivovarských kamionů

Pivní sběratelství 19. 12. 2009 - Pivní sběratelství

Sběratelství pivních suvenýrů mnohdy zabrousí i do jiných sběratelských oborů. Jedním i z nich mohou být i automobilové modely. K nim se sběratel pivních suvenýrů dostane třeba přes reklamní modely pivovarských kamionů.


| Celý článek |

Svět piva nabídka

Pivní sběratelství 08. 04. 2006 - Pivní sběratelství

Stále je ještě možnost objednat si, pro sběratele pivních suvenýrů a milovníky historie pivovarnictví nepostradatelný, časopis Svět piva. V každém čísle kromě novinek z oblasti pivních etiket, tácků, pivovarských kalendáříků, korunek, sklenic najdeme mnoho užitečných informací a rad pro sběratele pivních suvenýrů z domova i ze světa.


| Celý článek |

Sporťáky Porsche na pivních etiketách

Pivní sběratelství 20. 09. 2005 - Pivní sběratelství

V severočeských Vratislavicích si vzpomněli na svého slavného rodáka a konstruktéra Ferdinanda Porscheho. Vratislavický pivovar u příležitosti 130. výročí jeho narození vyrobil limitovanou sérii pivních etiket s automobily Porsche.


| Celý článek |

Telefonní karty s pivní tématikou

Pivní sběratelství 24. 05. 2005 - Pivní sběratelství

Telefonní karty jako takové vznikly transformací bankovních platebních karet. Musí splňovat rozměrovou normu ISO 7813, která stanoví závazné rozměry délku (85,47 mm - 85, 72 mm), šířku (53,92 mm -54,03 mm), tloušťku ( 0,68 mm -0,84 mm) a zakulacení rohů (3,00 mm - 3,18 mm). Poprvé se začaly používat ve Francii v letech 1980-1981 a francouzské telekomunikace sehrály v oblasti jejich vývoje a použití hlavní úlohu.


| Celý článek |

Kalendáříky s pivovarskou tématikou

Pivní sběratelství 24. 05. 2005 - Pivní sběratelství

Sběratelství pivovarských suvenýrů má v KSK velmi silnou základnu a sběratelé se věnují více jak dvaceti oborům. Jedním z nich, který se těší na posledních sběratelských setkáních stále větší oblibě je sbírání kartičkových kalendáříků s pivovarskou tématikou. Já osobně se tomuto oboru věnuji také a sbírám pivovarské kalendáříky z celého světa.


| Celý článek |

Pivní aktuality ve zkratce
26.09.2021: Sběratelské setkání KSK v Praze 16.10.2021

Zveme na setkání sběratelů pivních suvenýrů pořádané Klubem sběratelů kuriozit, které se bude konat 16. října 2021 v Kulturním domě Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10.

Stoly je možné rezervovat u p. Petra Nahodila, a to buď telefonicky na tel.: 603 712 269 nebo na emailu: p.nahodil@centrum.cz.

Od roku 2020 jsme nuceni v souvislosti s další změnou místa konání setkání přistoupit k úpravě ceny pronájmu stolu. Od nového roku bude cena 100 Kč. Děkujeme za pochopení.

Na setkání platí zakoupené stoly z neuskutečněného setkání 18.4.2020!

Novinka - Naše a světové pivovary od A do Z
Kartičkové kalendáříky - pivovary od A do Z

Série kalendáříků s pivními etiketami nejen našich pivovarů.

Více informací

Miniatlas světa pivních etiket na kk
Miniatlas světa pivních etiket

Unikátní projekt mapující svět pivních etiket.

Více informací

60. výročí osvobození Československa
Logo projektu.

Série s vojenskou technikou
z období 2. světové války

Cena série: 180,- Kč | 60 kalendáříků
Více informací o sérii

Časopis Svět piva
Svět piva
Časopis Svět piva vydává Sdružení pro sběratele pivovarských suvenýrů.

Více o časopise Svět piva

Online burza
Informace

Copyright © 2002-2021 Petr NAHODIL - kopírování jakékoliv části je možné jen se svolením autora! Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Powered by phpRS. Webdesign by PENAweb. Optimalizace PageRank.cz | Svět kalendářů